• 1 z 2
 

CEL- čaj z olivových listů a levandule -70g

 

CEL - tento čaj je o centrování, je lahodný, povznášející a uklidňující- krásný způsob jak přijmout daný okamžik. Souhra energie z moře, zvířat, větru a slunce se odráží v prastarých stromech olivovníků, které po staletí vyrůstají v mallorské půdě.V nádherném a čistém prostředí místních mallorských hor, sbíráme ručně, s láskou a velkou pokorou k přírodě, lísteček po lístečku. Našli jsme způsob jak využít jeho léčivé listy a předat je Vám, ve formě léčivého čaje. Vychutnejte si každičký doušek tohoto lahodného a zdravého nápoje, nechejte své myšlenky volně plynout a nechte propojit mallorskou sílu s vaším tělem. 

Složení v bio kvalitě:  80% olivový list, levandule, meduňka, esenciální olej z třezalky baleárské.

Použití: Horký: 10g ( vrchovatá lžička čaje) přelijte 1L horké pramenité vody. Louhujte 10-15 minut. Pro získání lahodného čaje, můžete směs vylouhovat dvakrát až třikrát. Doporučujeme popíjet  litr nápoje denně. Takto získáte až 16 L nápoje...   

TIP:studený lahodný nápoj. Do jednoho litru pramenité vody nasypte 15g čajové směsy. Nádobu uzavřete a skladujte v lednici nejméně 14h, nebo přes noc. Druhý den dochuťte šťávou z Bio citronu a čerstvého medu.

 

Dostupnost Vyprodáno
420 Kč
Kód produktu 870
Kategorie Delikatesy
Položka byla vyprodána...
 
Hmotnost 0.07 kg