Tip Efekt lupa
 

VŠE CO POTŘEBUJETE V KUCHYNI - Solný květ 50g ZDARMA

 

Záleží Vám na kvalitě a originalitě? Tento balíček je určený právě pro Vás, nebo jako dárek pro Vaše nejbližší. Krásné, ručně vyráběné mlýnky z masivního Jasanu a Ořechu od českého výrobce, k tomu nejkvalitnější kampotský pepř 50g a nejkvalitnější Eco mořská, panenská sůl 250g. Navíc v balíčku najdete Solný květ 50g ZDARMA. Vše co potřebujete pro Vaše gurmánské vaření najdete v tomto výhodném balíčku.

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 2 254 Kč
Ušetříte 264 Kč (–12 %)
1 990 Kč
Kód produktu 567
Kategorie Mlýnky
Položka byla vyprodána...
 
Jsme přední dovozce Přední dovozce nejkvalitnějších solí a olejů
Z Mallorky k vám domů Sůl dovážíme přímo od výrobce, s nímž nás pojí léta přátelství
Oceněno šéfkuchaři Produkty ceněné šéfkuchaři po celém světě
Doprava zdarma od 2500 Kč při výběru Zásilkovny

Popis produktu

Krásné, ručně vyráběné mlýnky z masivního Javoru a Ořechu od českého výrobce a k tomu nejkvalitnější Bio kampotský pepř a nejkvalitnější panenská mořská sůl. Navíc v balíčku najdete najvzácnější sůl - Solný květ 50g ZDARMA. Vše co potřebujete pro Vaše gurmánské vaření najdete v tomto výhodném balíčku.

561-1_mlynek-dreveny-z-masivniho
561_mlynek-dreveny-z-masivniho-orechu-15-cmMLÝNEK DŘEVĚNÝ Z MASIVNÍHO OŘECHU 15 CM

Ručně vyráběný mlýnek z masivního OŘECHU. Velice krásné tmavé dřevo s vynikající odolností. Americký ořech se díky svým vlastnostem, jako je obrovská odolnost a zároveň elegance zapsal mezi dřevaře jako „miláček.“ Není divu, jelikož práce s touto dřevinou je opravdu radost. Dobře se opracovává a výsledky jsou bezkonkurenční. Mlýnek měří 15 cm a v jeho středu je Dánský patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind®, který je dodnes považován za nejlepší keramický mechanismus na světě, na který máte 25 let záruku. Letokruhy těla a hlavy mlýnku dokonale navazují na sebe. Spojení čistého dřeva s keramickou mlecí mechanikou, je tou nejlepší volbou do Vaší kuchyně. Povrchová úprava mlýnku je v souladu s nejnáročnějšími požadavky ve Vaší kuchyni. Každý mlýnek od českého výrobce, je originál a nenajdete dva stejné kusy. Mlýnek lze nastavit na 14 stupňů hrubosti a je jen na Vás jakou zvolíte. Hodí se pro panenskou mořskou sůl, hrubozrnnou mořskou sůl, či pepř. OŘECH: Velice krásné tmavé dřevo s vynikající odolností. Americký ořech se díky svým vlastnostem, jako je obrovská odolnost a zároveň elegance zapsal mezi dřevaře jako „miláček“. Není divu, jelikož práce s touto dřevinou je opravdu radost. Dobře se opracovává a výsledky jsou bezkonkurenční. 

552-1_mlynek-dreveny-z-masivnihoMLÝNEK DŘEVĚNÝ Z MASIVNÍHO JAVORU 15 CM

Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního JAVORU, smetanově-bílé barvy. Javor je nazýván andělským stromem, spojuje nás s naším duchem, posiluje otevřenost, přivádí rovnováhu a zároveň harmonizuje naše myšlení. Mlýnek měří 15 cm a v jeho středu je Dánský patentovaný mlecí mechanismus CrushGrind®, který je dodnes považován za nejlepší keramický mechanismus na světě, na který máte 25 let záruku. Letokruhy těla a hlavy mlýnku dokonale navazují na sebe. Spojení čistého dřeva s keramickou mlecí mechanikou, je tou nejlepší volbou do Vaší kuchyně. Povrchová úprava mlýnku je v souladu s nejnáročnějšími požadavky ve Vaší kuchyni. Každý mlýnek od českého výrobce, je originál a nenajdete dva stejné kusy. Mlýnek lze nastavit na 14 stupňů hrubosti a je jen na Vás jakou zvolíte. Hodí se pro panenskou mořskou sůl, hrubozrnnou mořskou sůl, či pepř. JAVOR: Ručně vyráběný mlýnek z českého masivního javoru, smetanově-bílé barvy. Javor je nazýván andělským stromem, spojuje nás s naším duchem, posiluje otevřenost, přivádí rovnováhu a zároveň harmonizuje naše myšlení.

531-1_black-kampot-sBIO KAMPOTSKÝ PEPŘ ČERNÝ 50g

Nejkvalitnější pravý Kampotský pepř z Kambodži v BIO kvalitě od výhradního dodavatele La Plantation. Majitelé této firmy Nathalie Chaboche a Guy Porré jsou autory jedinečného projektu La Plantation zaměřeného na Kampotský pepř a další koření v organické kvalitě v Kambodži. Díky tomuto projektu máte možnost provonět svoji kuchyni tím nejkvalitnějším pepřem v nejlepší světové kvalitě s certifikací původu PGI, BIO a Fair Trade. Součástí projektu je podpora rozvoje pěstování pepře v regionu, pomoc menším farmářům s uplatněním jejich produktů na trhu ale také samostatný projekt Les Écoles De La Plantation - podpora místní školy a vzdělání místních dětí - investice do budoucnosti celého regionu. Produkty La Plantation si již získaly přízeň mnoha Michelinských šéfkuchařů a jsou držiteli několika prestižních ocenění! 

87_clasica-daypackPANENSKÁ MOŘSKÁ SŮL PŘÍRODNÍ ECO - sáček 250g

Panenská mořská sůl pocházející z chráněné krajinné oblasti Es Trenc na Mallorce,je považována za nejkvalitnější 100% přírodní mořskou sůl. K jejímu vytvoření je potřeba ideálních podmínek a zkušeností. Je sbírána ručně a celý proces probíhá s důrazem na ekologii.Tato mořská sůl obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, které v jiných solích nenajdete, kvůli průmyslovému zpracování. Naše sůl se pyšní vysokým obsahem minerálních látek, jodu a hořčíku v přírodní podobě. Má také nízké % chloridu sodného a díky tomu je vhodná pro děti a i lidi, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami.

38_solny-kvet-naturalSOLNÝ KVĚT - přírodní 50G

Je nejvzácnější a nejkvalitnější 100% přírodní, mořská sůl na světě. Tato sůl se nedá srovnat s jinou mořskou ani kamennou solí. Vzniká jen na určitých místech planety, kde jsou ideální povětrnostní podmínky. Díky šetrnému pěstování, kdy od sběru až po zabalení do krabiček jde jen o ruční práci, získala tato sůl, jako jediná na světě ECO certifikaci. Solný květ Es Trenc si oblíbili šéfkuchaři po celém světě, především pro její gurmánskou chuť. Solný květ vyniká svou křupavostí a lehce nasládlou chutí. Díky unikátní vlastnosti vytáhne přirozenou chuť pokrmů a rozvine její aroma, takže si můžete vychutnat svoje jídlo na maximum.Použití: Solný květ se používá až na dochucení naservírovaného jídla, nebo i v závěru vaření.

Ocenění v několika prestižních soutěží

Great taste 2014
Great Taste 2014
***
EU organic
EU organic
Gulfood awards winner 2010
Best new health food or beverage ingredient
Gulfood awards winner 2010
Best packaging innovation

Mohli jste nás vidět v těchto médiích

Nova
Česká televize
Apetit
Forbes