Bramborové lupínky - Natural

Bramborové lupínky jsou smažené na extra panenském olivovém oleji, pečlivě vysušeny a nakonec ochuceny vzácnou solí Flor de Sal d’Es Trenc - přírodní. Lupínky mají jemnou a vyváženou chuť. Dodávají se v uzavíratelném balení 40 g nebo 125 g.Bramborové lupínky
- Provensálské bylinky

Bramborové lupínky jsou smažené na extra panenském olivovém oleji, pečlivě vysušeny a nakonec ochuceny vzácnou solí Flor de Sal d’Es Trenc s provensálskými bylinkami. Lupínky mají jemnou a vyváženou chuť. Dodávají se v uzavíratelném balení 40 g nebo 125 g.

 • patatas-natural
 • patatas-mediterranea

 • almendras-natural
 • almendras-rosa

Pražené mandle - Natural

Pražené mandle na 100% extra panenském olivovém oleji ochucené vzácnou solí Flor de Sal d’Es Trenc - přírodní. Mají křupavou jemnou chuť. Dodávají se v uzavíratelném sáčku - 80 g.Pražené mandle - Rosa

Pražené mandle na 100% extra panenském olivovém oleji ochucené vzácnou solí Flor de Sal d’Es Trenc s okvětními lístky jedlých růží. Mají křupavou, jemně pikantní chuť. Dodávají se v uzavíratelném sáčku - 80 g.

 • patatas-natural
 • patatas-mediterranea

Bramborové lupínky - Natural

Bramborové lupínky jsou smažené na extra panenském olivovém oleji, pečlivě vysušeny a nakonec ochuceny vzácnou solí Flor de Sal - přírodní. Lupínky mají jemnou a vyváženou chuť. Dodávají se v uzavíratelném balení 40 g nebo 125 g.Bramborové lupínky
- Provensálské bylinky

Bramborové lupínky jsou smažené na extra panenském olivovém oleji, pečlivě vysušeny a nakonec ochuceny vzácnou solí Flor de Sal s provensálskými bylinkami. Lupínky mají jemnou a vyváženou chuť. Dodávají se v uzavíratelném balení 40 g nebo 125 g.


 • almendras-natural
 • almendras-rosa

Pražené mandle - Natural

Pražené mandle na 100% extra panenském olivovém oleji ochucené vzácnou solí Flor de Sal - přírodní. Mají křupavou jemnou chuť. Dodávají se v uzavíratelném sáčku - 80 g.Pražené mandle - Rosa

Pražené mandle na 100% extra panenském olivovém oleji ochucené vzácnou solí Flor de Sal s okvětními lístky jedlých růží. Mají křupavou, jemně pikantní chuť. Dodávají se v uzavíratelném sáčku - 80 g.
Ruční sběr

V období od května do září, kdy slunce a vítr rozechvějí solná jezera a vytvoří ideální podmínky, krystalky solného květu stoupají na hladinu a zde se ručně sbírají do proutěných košů. Ty se odvážejí k sušicím stolům, kde působením slunce a vánku probíhá sušení a následné ruční očištění od nečistot.
Saliny

Saliny o rozloze 154 hektarů se nachází uprostřed chráněného přírodního parku. Jsou vytvořeny tak, aby zachovaly unikátní a přírodní charakter prostředí, který je domovem 150 druhů ptactva a rozmanité flóry. Díky tomu je možný šetrný způsob težby soli, který umožňuje přirozeným způsobem udržovat biotop.


Solný květ Flor de Sal d´Es Trenc

Flor de Sal d’Es Trenc patří právem mezi nejkvalitnější 100% přírodní mořské soli na světě díky unikátním mikroklimatickým podmínkám na Baleárském ostrově Mallorca. Solný květ vykvétá na povrchu salin jen v období od května do září a vytváří zde solnou krustu v podobě rozmanitých květů. Sbírá se ručně do proutěných košů, následně se rozprostře na sušící stoly, kde za pomoci vánku a slunce dochází k vysušení od přebytečné mořské vody.

 

Brabmorové lupínky

Flor de Sal d´Es Trenc - BIO

Pro naše bramborové lupínky se pěstují BIO brambory v nadmořské výšce nad 1000 m ve Španělsku, v oblasti Soria. Sklízí se a vybírají ručně, umísťují se do dřevěných beden. Díky tradiční řemeslné technice jsou brambory rovnoměrně nakrájeny na tenké plátky, smaženy v organickém extra panenském olivovém oleji, pečlivě vysušeny a nakonec doplněny solí Flor de Sal d‘Es Trenc, aby se zvýšila mimořádná kvalita a chuť bramborových lupínků.


 

Mandle

Flor de Sal d´Es Trenc - BIO

Naše BIO mandle pečlivě vybíráme od regionálních pěstitelů. Vysokou kvalitu také zaručuje tradiční proces pražení za použití pouze 100% organických složek. Mandle jsou pražené na extra panenském olivovém oleji a ochucené vzácnou solí Flor de Sal d‘Es Trenc. Díky této technice jsou mandle křupavé s jemnou chutí Solného květu.

Doporučení: Mandle jsou jedním z nejlepších zdrojů vitamínu E, hořčíku a skvělým zdrojem antioxidantů. Upravují hodnoty krevního tlaku a vysokého cholesterolu.

 
 

Nakupte pohodlně v našem
e-shopu, máme otevřeno
24 hodin denně!


  close-link

   close-link